Strona głównaGarden Floor

Garden Floor

Elewacja  domu zasługuje na przynajmniej trochę naturalności, ponieważ jest  prawdziwą wizytówką inwestycji. Nawet najładniej wykonane otoczenie nie będzie się dobrze prezentowało jeżeli elewacja budynku jest po prostu kiepska. Jednym z najlepszych sposobów dodania klimatu ścianom budynku, dzisiaj w większości pokrytych tynkami, jest naturalny kamień. W naszej ofercie znajdują się różne odcienie gnejsu, wapienia, piaskowca od szarości po brązy.

Dalmacja
Gnejs czarny
Gnejs żółty
Szary

Kostka kamienna jest jednym z  najstarszych sposobów tworzenia nawierzchni. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością pomimo wielu, alternatywnych produktów betonowych. Kostka granitowa, bazaltowa czy sjenitowa może tworzyć całe powierzchnie ale również jest niezastąpionym elementem uzupełniającym płyty, zamykającym rabatki i w końcu wieńczącym ścieżki z kostki betonowej. Szara, żółta, czerwona, grafitowa -w zależności od tego jakie odcienie najlepiej korespondują z pozostałymi elementami w ogrodzie lub przed domem.
Raz dobrze położona kamienna kostka brukowa jest produktem „na zawsze”.

Bazalt
Czerwona
Zielona
Żółta

Często zastanawiamy się jakie produkty wybrać na taras. Rozważamy zarówno względy estetyczne i praktyczne. Dlaczego nasze płyty z kamienia naturalnego są idealnym rozwiązaniem? Po pierwsze, nic nie zastąpi uroku naturalnych płyt z piaskowca lub wapienia. Prawdziwe przebarwienia i żywa struktura kamienia zdecydowane doda prestiżu i jakości inwestycji. Ponadto nasze płyty nie wymagają montażu na klej co pozwoli uniknąć największego problemu występującego w naszym klimacie. Trzeba pamiętać, że taras jest stale ‚atakowany’ przez nasz klimat tj. latem temperatura w słońcu potrafi osiągnąć kilkadziesiąt stopni, a zimą woda penetrująca przyklejone do tarasu płytki, zamieniając się w lód, staje się prawdziwym niszczycielem. Nasze płyty można bez problemu zabudować w metodzie na sucho i uniknąć masy problemów.
Taras zawsze będzie wizytówką Twojego ogrodu.

Czarna
Kavala
Mint
Żłota