Strona głównaGarden Decor

Garden Decor

To jedna z  najbardziej popularnych aktualnie form dekorowania ogrodu. Ogromną zaletą grysów i żwirów w stosunku do dominującej do tej pory kory jest fakt, iż po zasypaniu rabaty lub opaski uzyskujemy rozwiązanie na lata. Ponadto nie wymaga to również stałej pielęgnacji czy odświeżania, można po prostu od czasu do czasu spłukać kamyki wodą. W naszej ofercie znaleźć można wyraziste jak również stonowane grysy i żwiry, praktycznie w każdym odcieniu. Grysy doskonale podkreślą kolory roślin.
Grys to skała kruszona do określonej frakcji, a żwir to naturalnie wydobywany produkt. Aktualnie coraz modniejsze są również żwiry "otoczane" o nieco większej frakcji.

Bazalt
Biała Marianna
Cherry
Giallo Mori
Glass Turkus
Green Slate
Kora Kamienna
White Angel

Wspomnienia z wakacji z naszą pomocą można już dzisiaj ułożyć pod swoim domem. Nasz katalog kamieni ozdobnych zawiera kamienie z różnych stron świata. W ofercie znajdują się zarówno produkty, które które można zobaczyć nad Adriatykiem lub w basenie Śródziemnomorskim, ale również bardziej egzotyczne skały z Ameryki Południowej czy Azji. Niesamowite kolory i wzory ukształtowane przez naturę. Taki element wniesie do ogrodu całkiem inny wymiar.
Warto dodać, że kamienie dekoracyjne wyglądają najkorzystniej po ułożeniu na grysie. Dzięki temu można dodatkowo podkreślić ich kolor stosując grys w innym odcieniu.

Black Angel
Calcite
Glass Turkus
Green Spaghetti
Macaroni
Meteora
Rainbow
Rose


StoneStudio jest Autoryzowanym Punktem Sprzedaży firmy Wektor, właściciela marki Garden Stones, który jest wiodącym na polskim rynku producentem i dystrybutorem grysów, żwirów, otoczaków oraz całej gamy elementów kamiennych przeznaczonych do aranżacji powierzchni zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Wyprzedaż stanów magazynowych -25% od cen katalogowych!

Otoczaki i kamień ozdobny w różnych frakcjach.

W ostatnich latach otoczaki zyskują ogromną popularność. Coraz więcej ogrodów i inwestycji jest dodatkowo ozdabianych otoczakami w różnych frakcjach i kolorach. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż gama kolorystyczna powiększyła się w znacznym stopniu. W naszej ofercie znajduje się wszystko: od ciemnych grafitów po śnieżnobiałe odcienie jak również całą gamę odcieni beżu, brązu, czerwieni. Co najważniejsze, z łatwością można dopasować kolory otoczaków z kupionymi grysami i żwirami.
Większość dostępnych aktualnie otoczaków nie jest kształtowanych przez naturę. Otoczaki powstają ze specjalnie przygotowanych kawałków skał w procesie otoczania w specjalnym bębnie.

Black Angel
Black Stone
Giallo Siena
Green Angel
Onyx
Rainbow
Verde Alpi
White Angel